MSI 25″ 180Hz Flat Gaming Monitor G255F
R3,869.00
- Description
- Additional information
Description
G255F
MSI 25″ 180Hz Flat Gaming Monitor G255F
Specification
| Panel Size: | 24.5 62.2cm 16:9 Flat |
| Panel Backlight: | Rapid IPS |
| Resolution | 1920 x 1080 (FHD) |
| Audio: | Headphone out (3,5mm) |
| Response Time : | 1ms |
| Refresh Rate : | 180Hz |
| I/O Ports: |
1x Display Port (1.2a)
2x HDMI™ (2.0b) |
| AMD FreeSync |
Link to Manufacturer product page:-MSI 25″ 180Hz Flat Gaming Monitor G255F
NB:-All product info and links are subject to change without prior notice.
Bundle deals may vary per region and may not apply to South Africa.E&OE
Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 53 × 23 cm |





