SAMSUNG 32″ Smart Monitor M7 M70F (Black) 4K 4MS
R8,109.00
- Description
- Additional information
Description
SAMSUNG LS32FM700
SAMSUNG 32″ Smart Monitor M7 M70F (Black) 4K 4MS
Specification
| Panel Size: | 32″ 16:9 Flat Screen |
| Panel Backlight: | VA |
| Resolution | 4K (3,840 x 2,160) |
| Audio: | Speaker, Yes |
| Response Time : | 4ms |
| Refresh Rate : | 60Hz |
| I/O Ports: | Wireless Display, HDMI 2.0 x 2, USB-2 X 3, USB-C X 1, Bluetooth |
| N/A |
Link to Manufacturer product page: -SAMSUNG 32″ Smart Monitor M7 M70F (Black) 4K 4MS
NB:-All product info and links are subject to change without prior notice.
Bundle deals may vary per region and may not apply to South Africa.E&OE??? 16h/
Additional information
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 67 × 41 × 22 cm |





