SAMSUNG Odyssey G55T UWQHD 34” Curved Gaming Monitor 165Hz
R8,869.00
- Description
- Additional information
Description
SAMSUNG LC34G55TWW
SAMSUNG Odyssey G55T UWQHD 34” Curved Gaming Monitor 165Hz
Specification
| Panel Size: | 34″ 21:9 Curved Screen |
| Panel Backlight: | VA |
| Resolution | 3,440 x 1,440 |
| Audio: | Head Phone Jack |
| Response Time : | 1ms |
| Refresh Rate : | 165Hz |
| I/O Ports: | HDMI 2.0 x 1, Display Port x1 |
| FreeSync Premium |
Link to Manufacturer product page: -SAMSUNG Odyssey G55T UWQHD 34” Curved Gaming Monitor 165Hz
NB:-All product info and links are subject to change without prior notice.
Bundle deals may vary per region and may not apply to South Africa.E&OE 16h/
Additional information
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 67 × 41 × 22 cm |





